В області прогнозують складні погодні умови

12 жовтня 2016, 15:30

пог

Новий середземноморський циклон сьогодні зранку розпочав наступ на західні та південні області України, зумовлюючи там дуже складну синоптичну ситуацію. Тож за прогнозом Черкаського гідрометцентру, на Черкащині 13 жовтня очікуються складні погодні умови: сильний вітер 17-22 м/с, дощ, вночі – сильний. Температура повітря впродовж доби 1-6 тепла. У День Покрови та Українського козацтва температура повітря вночі знизиться до 2º морозу – 3º тепла, місцями випадатиме невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом.

Як повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, зараз циклон активно рухається на південний схід України, несучи із собою вологе морське повітря. Найбільш інтенсивні зливи пройдуть на територіях, які потраплять в центр циклону. Там за добу може випасти більше 50 мм опадів, що є стихійним гідрометеорологічним явищем.

У гідрометцінетрі області закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Поділитись

Коментарі

Вгору