В. о. міського голови Умані подав у відставку

18 березня 2014, 13:43

Після звільнення колишнього міського голови Умані пішов у відставку виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради В’ячеслав Коваль. На його місце пропонують кандидатуру Олександра Цебрія. Із команди колишнього мера залишився лише перший заступник Станіслав Марков. Сьогодні відбудеться сесія міської ради, де офіційно затвердять кандидатури на посаду секретаря міської ради та членів виконкому від уманської громади, інформує "Вечірня Умань".

В’ячеслав Коваль написав заяву про відставку на зібранні депутатів Уманської міської ради та представників Уманського відділення ВО "Майдан".

– Зібралася депутатська більшість та представники ВО "Майдан" і висловили думку про мою відставку, – коментує ситуацію В’ячеслав Коваль. – Задля забезпечення спокою в місті я написав заяву. Але якщо потрібні будуть мої знання, я готовий допомогти і працювати на благо міста.

На місце Коваля депутатська більшість, яка складається із партії "Батьківщина" та фракції "Рідне місто", запропонувала кандидатуру депутата міської ради Олександра Цебрія. Він входив до складу минулої депутатської більшості. Перед сесією міської ради Олександр Цебрій виступить на народному віче.

Вгору