В ETG.UA розповіли, як підприємцям Черкас зекономити на газі про запас

30 жовтня 2019, 09:00

Опалювальний сезон ось-ось розпочнеться. Незалежний енергетичний провайдер ETG.UA в Черкаській області пропонує зафіксувати вартість блакитного палива для підприємств на весь осінньо-зимовий період за «літньою» ціною.

Нова послуга провайдера – закупівля газу про запас – покликана працювати «на клієнта» і в його інтересах. Компанія ETG.UA – єдиний провайдер в Україні, який працює за форвардними контрактами та пропонує підприємствам закуповувати газ на весь опалювальний сезон.

Як розповіли в компанії, саме зараз, до середини жовтня, склалася оптимальна ситуація, щоб
скористатися цією послугою провайдера. Тим паче, що в Україні знову переглянули ціну на газ. У порівнянні з серпнем тариф знизився на 3,4%. Але така рекордно низька вартість протримається лише до початку опалювального сезону. Потім ціна на природний газ ризикує значно підвищитися.

ETG.UA пропонує два варіанти оплати цієї послуги. Перший – 100% передоплата. Для середнього і малого бізнесу, на думку провайдера, це більш ніж реальна і вигідна пропозиція в фінансовому плані. Другий варіант – внесення 25% передоплати з включенням у вартість банківського фінансування. Цей варіант більше підходить для середнього та великого бізнесу.

Така довготривала співпраця та закупівля газу про запас можлива лише у постачальника, якому можна довіряти. ETG.UA – саме така компанія. Регіональний офіс ETG в Черкасах відкрився в 2018 році. Почавши роботу з кількох клієнтів, вони постійно збільшують їх кількість. Сьогодні вони обслуговують великі підприємства, що займаються виготовленням молочних продуктів, хлібобулочних виробів, представників готельно-розважальних комплексів та торгівельні мережі нашого міста.

«Наша робота з великими торговими марками та відомими компаніями в Черкасах і області говорить про те, що ETG.UA довіряють. І ми це дуже цінуємо. Починаючи з 12 клієнтів компанія виросла і наразі обслуговує більше 3 тисяч споживачів по всій Україні. До речі, в 2019 році компанії ETG.UA виповнюється 10 років, – говорить Максим Панков, комерційний директор регіонального офісу компанії ETG.UA в Черкасах. – Прислухаючись до потреб вже існуючих клієнтів, з червня ми також почали продаж електроенергії. Тобто ми стали комплексним постачальником енергоресурсів для підприємств Черкащини».

Крім стандартного сезонного подорожчання і ризиків валютних коливань, компанії можуть зіткнутися з додатковими викликами: вперше осінь і зиму українські підприємці зустрінуть в режимі добового балансування. Крім того, досі не підписані контракти на транзит російського газу через українську територію, що також може вплинути на ціну блакитного палива.

Адреса філіалу ETG.UA в Черкасах: бульвар Шевченка, 385/1

Контактні телефони: (067) 637 64 30 або (0472) 38 31 81

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору