“Зігрій серце”: в Черкасах відбувся майстер-клас із бальної та сучасної руханки просто неба

19 листопада 2023, 13:17

У Черкасах відбувся безкоштовний майстер-клас бальної та сучасної руханки "Зігрій серце" просто неба.

Ініціювала захід заступниця міського голови Черкас, кураторка соціальної галузі Марина Гаркава. Втілив ідею Територіальний центр надання соціальних послуг м. Черкаси за підтримки департаменту соцполітики. Реалізували майстер-клас у межах проєкту «Інтеграційний хаб «Черкаси – твоє місто».

- Сподіваюся, цей захід стане гарним початком. Адже головне – це спілкування і дружба між нами, корінними черкасцями та новими, які почали жити в нашому місті. І хоч надворі холодно – важливо, аби ми зігрівали один одного теплом наших сердець і позитивними емоціями, – зазначила Марина Гаркава.

На майданчику просто неба зібралися понад півсотні черкасців та внутрішньо переміщених осіб. Під керівництвом тренерів гуртків Територіального центру Ірини Кирилової та Валентини Мордвіної вони могли спробувати себе в різних стилях руханки (танцювальна аеробіка, українське кантрі), зарядитися оптимізмом, познайомитися з новими людьми.

- Я сама двічі переміщена особа, тож знаю, наскільки потрібно адаптуватися на новому місці. І такі заходи в цьому допомагають. Тож чекаємо всіх охочих на наші майстер-класи і на заняття в більш як 20 гуртках Територіального центру, – говорить Валентина Мордвіна.

ДНЗ "Черкаське вище професійне училище" підготувало для всіх присутніх смаколики та гарячі напої.

- Ми з чоловіком приїхали в Черкаси з Маріуполя, і постійно намагаємося брати участь у різних заходах, які відбуваються в місті. Це допомагає нам психологічно, відволікає від поганих думок. Дякуємо організаторам за таку чудову позитивну ініціативу, – розповідає 77-річна пані Маріоніла.

- Прийшли, бо любимо рух, спілкування, цікаво пізнавати нове, бачити красу, природу і людей. Байдуже, що холодно, зате весело і на свіжому повітрі, це корисно для здоров’я. Ми зігрілися, рухаючись гуртом, і випили гарячого чаю,– поділилася враженнями учасниця заходу пані Ніна.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору