“Журналіст у формі”: в Черкасах відбулася прем’єра документального фільму про Володимира Мукана

14 червня 2024, 15:18

У Черкасах сьогодні, 14 червня, відбувся прем’єрний показ документального фільму "Журналіст у формі". Стрічка присвячена військовослужбовцю черкаської бригади ТрО, лейтенанту Володимиру Мукану, який загинув в квітні 2023 року під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку.

Фільм створений військовими журналістами продакш-студії "ТРО Медіа" Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

— Володимир був одним із нас. Такі стрічки, як ця — данина всім нашим військовим, які стоять на сторожі миру, — сказав керівник творчої команди "ТРО Медіа" Олексій Дмитрашківський.

У фільмі "Журналіст у формі" зібрані спогади про Володимира Мукана, хроніка бойових дій та розповіді про цивільне і військове життя загиблого офіцера, ім’ям якого названа одна із вулиць Черкас.

— Від свого народження і до останнього дня він (ред. — Володимир Мукан) знав, що за Україну потрібно боротися. Брав участь у Мовному майдані та Революції гідності, як міг виборював незалежність країни. Коли росія вже безпосередньо вторглася на нашу землю, він обрав шлях стати на її захист, — говорить сестра Володимира Мукана Наталія. — Дуже важко після перегляду цього фільму щось сказати. Але Володя завжди знав, коли й що сказати. Я дуже вдячна авторам фільму. Ці півгодини ніби оживили для нас Володю, ми знову почули його голос, побачили його щиру усмішку. Він жив наскільки масштабно, що навіть коли його немає, пам'ять про нього залишається масштабною.

Також після показу фільму кінотеатр Україна та 156 батальйон 118 бригади ТрО підписали меморандум про співпрацю.

Нагадаємо, що Володимир Мукан у цивільному житті працював у виданні "Газета по-українськи", був власником агенції комунікацій, співорганізатором фестивалю ретроавтівок "Old Сar Land".

На початку повномасштабного вторгнення Володимир добровільно вирушив на війну. Спочатку був стрільцем у батальйоні черкаської територіальної борони. Пройшов бої за Попасну на Луганщині. Потім служив в експериментальному підрозділі тероборони. 29 березня 2023 року отримав звання молодшого лейтенанта, а загинув за місяць. Мукан посмертно отримав звання лейтенанта.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору