В Черкасах представники ОБСЄ провели зустрічі із найбільш вірогідними переможцями виборів

10 жовтня 2020, 11:04

З 23 вересня в Україні розпочала роботу місія Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ по нагляду за місцевими виборами в Україні. Завдання місії – детально проаналізувати хід виборчого процесу, ефективності роботи нових виборчих інструментів. Особлива увага приділяється також питанням забезпечення виборчого права для переселенців.

В Черкасах представники ОБСЄ П. Тайрус Камерон та Йохен Міхаель Рінк зустрілися із командою партії «Черкащани» Віктором Беззубенком, Владиславом Пустоваром і Нареком Казаряном та обговорили особливості агітаційного процесу в Черкасах, формування виборчих комісій, порушень під час агітації.

Також спостерігачів цікавила процедура Праймериз, яку вперше застосувала в Черкасах партія «Черкащани»: яким чином формувалась анкета, як працював відбір, хто брав участь у попередньому голосуванні та визначенні переможців.
Серед іншого, зацікавив представників ОБСЄ проект «Карта змін Черкас», який запустила партія з метою інтеграції простих мешканців міста до процесу визначення пріоритетів розвитку міста.

На думку Нарека Казаряна, спілкування з міжнародними спостерігачами за виборами є важливим насамперед з точки зору усвідомлення значимості наслідків цих виборів.

- Ми вперше беремо участь у виборах за цим законом. Він непростий і потребує всебічної уваги. Тому нам важлива думка міжнародних спостерігачів і з цього питання. Мені здається ми відповіли на всі питання, що цікавили представників ОБСЄ. Дуже хочеться сподіватися на те, що вибори будуть чесними та прозорими.

*передвиборча агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору