У Черкасах на відкритті ялинки лунали салюти, які заборонили чотири роки тому

20 грудня 2019, 15:01

Під час відкриття головної ялинки Черкас на Соборній площі пролунав феєрверк. Міські чиновники запевняють, що у програмі його не було і запалив феєрверк невідомий.

Нагадаємо, феєрверки у Черкасах дозволяється проводити лише у новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня, на День Незалежності України 24 серпня та на День міста поряд з місцями, де проводяться театральні, спортивні та інші культурно-розважальні заходи. Таке рішення міська рада ухвалила ще в 2014-му році.

Учора ж після салюту поліцію ніхто не викликав. За словами співорганізатора новорічного свята, директора департаменту освіти та гуманітарної політики, Сергія Воронова, салют запустив “невідомий”, повідомляє 18000.

– До нас підходила людина з такою приватною ініціативою, ми відмовили. Потім ця людина підійшла до ОДА і таки запустила феєрверк, – каже Воронов.

Заступник міського голови Юрій Ботнар у коментарях підтвердив, що чотири роки тому заборона феєрверків була саме його ініціативою. Він додав, що й досі негативно ставиться до феєрверків, проте все це має контролювати поліція.

- Контролювати чи запобігати правопорушенням може і має поліція, а місцевій владі вона навіть не підпорядковується. Якби в нас була муніципальна варта, тоді вже можна було б і спитати із влади, а пропозицію створення такої варти депутати не підтримали, - написав Юрій Ботнар у Facebook.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору