Усі дороги до Чигирина почали ремонтувати

19 травня 2014, 09:33

За дорученням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка відносно ремонту доріг, що ведуть до головних туристичних об’єктів області, в травні розпочалися роботи на ділянках трьох автодоріг до гетьманської столиці України – міста Чигирин.

Ремонтні роботи проведуть на дорозі регіонального значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, яка пролягає безпосередньо через місто. Також стан дорожнього покриття буде покращено на трасі Т-24-02 Суботів-Медведівка-Кам’янка і Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни. За попередніми підрахунками, на виконання робіт знадобиться 200 тон асфальтобетонної суміші.

- Від початку року на дорогах Черкащини ми виконали ямковий ремонт на площі понад 18000 квадратних метрів, що складає 412 кілометрів протяжності доріг, — повідомляє начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Андрій Мартинюк. – Разом з тим, кількість ділянок, які потрібно відремонтувати, ще значна. Залишаються уражені ямковістю 32000 квадратних метрів дорожнього покриття.

Роботи з ліквідації ямковості будуть проводити відповідно до щорічного комісійного обстеження стану доріг. Так, для визначення стану експлуатаційного утримання шляхів, вулиць та залізничних переїздів спеціалісти Служби автодоріг, управління ДАІ, Укрзалізниці, Укртрансінспекції впродовж місяця оглядали дороги та виявляли на них недоліки. Серед них — встановлення дорожніх знаків (більше 1000 штук), їх заміна (більше 1000) сигнальних стовпчиків, поновлення розмітки та ямковий ремонт, інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору