Урятувати черкаського чемпіона-плавця може лише людська небайдужість (відео)

07 березня 2014, 20:37

 

Замість боротися за медалі, він бореться за своє життя. Черкаський спортсмен-паралімпієць потребує допомоги небайдужих. У Дмитра Кохася – пухлина мозку. Юнак – надія паралімпійської збірної із плавання. Врятувати його може лише вартісна операція, повідомляють "ВІККА-новини".

– Ось ці три медалі були здобуті на Кубку України.

І таких медалей у Дмитра – десятки. У свої 18-ть він – триразовий чемпіон України із плавання. А ще – надія паралімпійської збірної.

На заваді такій спортивній кар’єрі Дмитра – тяжка недуга. В юнака – пухлина головного мозку. Такий діагноз йому поставили ще три роки тому. Тоді Діма переніс дві надскладні операції. Після останньої йому довелося вчитися ходити заново. Тоді допоміг басейн. Діма не лише почав ходити, але й брати участь у змаганнях.

Дмитро Кохась, спортсмен: «У воді я почуваюся надзвичайно легко, це моя стихія. Поки в мене є можливості та сили займатися плаванням, я хочу досягнути олімпійської слави. Це мені сниться майже щоночі».

Та поборена хвороба взяла реванш. Торік улітку Дмитрові раптово погіршало.

Дмитро Кохась, спортсмен: «Нудота, головний біль, почали коситися очі трохи».

Людмила Кохась, мама спортсмена: «Настільки це був удар для нашої сім’ї, коли вже почали жити нормальним життям... Коли приносять цей папірець, і там написано рецидив… Ми поплакали з чоловіком, але далі треба йти».

Урятувати Діму може негайна операція. Та в Україні таких не роблять. Допомогти юнакові зголосилися в німецькій клініці. Операція там коштує понад 50 тисяч євро. Така сума для батьків хлопця – захмарна.

Людмила Кохась, мама хлопчика: «Я говорю, що, синочку, потерпи, будь ласка, щоб ми встигли зібрати ці гроші. Потерпи».

Операцію Дімі треба зробити до травня. Доти потрібні гроші родина самотужки нізащо не збере. А шанс побороти хворобу та вижити у перспективного плавця – всього один.

Телефон мами – 050575 90 11

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору