“Уперше з часів КПРС ми опинилися в країні моновладдя і це збіса стрьомно”, – Вікторія Феофілова

24 липня 2019, 12:37

Уперше з часів КПРС ми опинилися в країні моновладдя і це збіса стрьомно

Так, я трималася довго, але не стерплю))) Звісно, мене теж бентежать результати виборів. Адже вперше з часів КПРС ми опинилися в країні моновладдя і це збіса стрьомно! Але я намгаюся читати і спостерігати різні сторони, перш ніж робити якісь висновки: чи то пакувать валізи, чи нести покришки і копать криївку, чи розсилати резюме. Тож прошу і вас, гаспада диванні аналітіки, взяти участь у моєму внутрішньому діалозі. Отже, бачу кілька вірогідних сценаріїв:

1. Зеленський і його братія - віроломні поганці, які прийшли до влади для того, щоб знищити нашу країну і зробити її придатком Росії. В цьому варіанті вони навряд чи будуть завтра звертатись із закликом "путін ввєді войска", а скоріше лагідно так, під чергові веселі челенджі й нові серіали будуть послаблювати нашу нашу оборонку і посилювати інформаційний, культурний та економічний вплив Росії. Хто заважатиме - пересаджають або витиснуть закордон.

2. Зе-команда це незрозумілий коктейль із хороших, поганих та "ніяких". Ніхто з них не має чітких планів і всі мають різні цілі. Тож наступні роки як лебідь, рак та щука тягтимуть країну в різні боки. Посмикуючись в ритмі "шаг вперьод і два назад" Україна ковбаситиметься кілька років, доки виборці зрозуміють, шо зеленого дива не станеться і не зненавидять Зеленського так само палко, як зараз люблять. І тоді або перевибори, або бунт "бєссмислєнний і бєспощадний".

3. Нова команда має щирі наміри зробити Україну процвітаючою європейською державою! І скориставшись своєю абсолютною владою вони сколотять професійний технократичний уряд, який проведе швидкі та успішні реформи і вдячні нащадки про них напишуть книжку "українське зе-диво". Хто заважатиме - пересаджають або витиснуть закордон.

4. Зеленський, Трамп, Джонсон та інші зірвуть із себе маски і демонічно хихочучи оголосять, шо вони - засланці інопланетної раси і тепер керуватимуть Землею замість нас, дурних людішек. Хто завжатиме - з'їдять або відправлять для дослідів на свою планету.

5. Ваш варіант...

Шо скаже шановне товариство?

Допис з особистої сторінки голови ГО "Молода Черкащина" Вікторії Феофілової у Фейсбук

Коментарі

Вгору