Уманським танцюристам аплодувала Прибалтика

15 вересня 2015, 18:00

262fe266d18054478aa5ca595237322f_XL

Маленьке естонське місто Хаапсалу на березі Балтійського моря – побратим Умані по лінії народної дипломатії. Нещодавно в Хаапсалу відзначали 190-річчя свого статусу курортного міста. Традиційний місцевий мистецький фестиваль, що проводиться у маєтку зі старовинним замком Білої дами, цього року був міжнародним: на запрошення до Хаапсалу відгукнулися творчі колективи п'яти країн - Німеччини, Латвії, України, Данії та Фінляндії, інформує Черкаський край.

Фестиваль мав девіз: «Культура – ключ у майбутнє Європи». Україну на цьому зібранні репрезентували уманчани. Щирими оплесками нагородили слухачі мистецтво уманських вокалістів Володимира Трояна і Марини Білоконь, а виступи танцюристів – вихованців хореографічної студії «Уманська перлинка», народного ансамблю «Нивка» і театру танцю «Модерн» Уманського національного університету садівництва стали справжнім тріумфом на фестивалі. Глядачі не хотіли відпускати танцюристів, фотографувались з ними на згадку, висловлювали підтримку: «Ми з Україною».

З Хаапсалу уманські артисти привели не тільки відзнаки фестивалю, але й запрошення до участі в мистецьких конкурсах у Ризі та Пярну.

Коментарі

Вгору