Керівництво та фахівці Благодійної організації «Черкаська мережа» та Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА відвідали з робочим візитом Умань. Протягом усього дня тренери «Черкаської мережі» та Центру боротьби та профілактики з ВІЛ\СНІДом проводили тренінг для працівників територіальних центрів та будинків інтернатів Уманського і сусідніх районів на тему подолання стигми та дискримінації ВІЛ-інфікованих у рамках проекту «RESPECT». Про це повідомляє прес-служба БО «Черкаська мережа».
- Це надзвичайно важливо проводити такі тренінги на виїзді, а не тільки в обласному центрі, – зазначає один із тренерів БО «Черкаська мережа» Петро Ільченко. – Більшість медиків просто б не знайшли в своєму робочому графіку часу на поїздку, водночас вважають, що тренінг потрібен і їм, і нам для розуміння ситуації у віддалених районах.
Яскравим прикладом дієвої співпраці громадської організації та влади називає такі заняття заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Олег Шимчук.
- Знання, які отримують учасники семінару, необхідні для своєчасного та кваліфікованого догляду за людьми, які живуть з ВІЛ, та протидії стигмі і дискримінації під час надання соціальних послуг, – коментує він.
Крім того, відбулося ознайомлення з роботою Центру реінтеграції бездомних осіб, який розташований неподалік Умані.
- Зараз ми активно працюємо над оновленням Жіночого кризового центру у новому приміщенні і для нас важливо ознайомлюватися із різним досвідом функціонування тимчасових притулків для різних категорій населення, – зауважує голова правління БО «Черкаська мережа» Олена Стрижак.
Довідково: БО «Черкаська мережа» виконує проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram