Уманський благодійний фонд “Серце друга” – чи не єдина організація в місті, що переймається долею безпритульних тварин. Волонтери рятують котів та собак від голоду та холоду, беруть на себе відповідальність за скалічених, влаштовують вуличних мешканців у люблячі родини, інформує "Громадське: Умань".
Та найголовніше це те, що саме волонтери займаються стерилізацією уманської бродячої фауни. Так як міська рада не виділяє кошти гуманне зменшення популяції безпритульних тварин, вся ініціатива лягає на плечі місцевих ветеринарів та волонтерів. Утримання фонду коштами забезпечує небайдужа громада міста, але зазвичай цих грошей не вистачає.
“За два останні місяці БФ Серце друга було врятовано понад 50 тварин. Тільки в одній із клінік сума боргів катастрофічна, а БФ співпрацює з усіма клініками. Наразі після часткової оплати, борг в клініці “Айболіт” складає близько 9000 грн., клініка “У ветеранара” – 4000грн, підопічні є в клініці “Багіра”. То ж ми просимо всіх небайдужих допомогти з оплатою, адже на папері це просто цифри, а насправді це реальні врятовані життя, жодну з пролікованих тварин ми не випустили на вулицю, частина знайшла свою родину, частина -на перетримках, чекають свою людину. Крім тог,о велика частина коштів йде на харчування тварин, які знаходяться на перетримках. А ще звернення про допомогу в стерилізації безпритульних кішок, та собак, що були безпритульними, але знайшли свою домівку. Нам без допомоги ніяк… Кошти можна занести безпосередньо в клініки, або ж перерахувати на картку БФ.” – дописує у Фейсбук засновниця благодійного фонду Яніна Тиховська.
Незабаром в Умані запрацює стерилізаційно-реабілітаційний центр для безпритульних тварин. На його будівництво та устаткування витрачено значні кошти. Та центр ще не введено в експлуатацію, тому волонтери продовжують самостійно займатися гуманним зменшенням популяції бродячих чотирилапих та порятунком тих, що потрапили у біду.
Підтримати фонт можна, переказавши кошти на рахунок:
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram