Уманські спортсмени перемогли на футбольному турнірі у Словаччині

10 серпня 2018, 08:48

Уманські спортсмени перемогли на футбольному турнірі у Словаччині

Уманський ФК «Ятрань-80» перемагав своїх суперників, як в основному міжнародному турнірі, так і товариських матчах. Про візит уманських футболістів до Словаччини на футбольний турнір серед ветеранів «Меморіал Antona TITKO» розповів Володимир Щербина, повідомляє "Черкаський Спорт".

Перед початком основного турніру в Словаччині на стадіоні FK NIZNY HRUSOV ФК "Ятрань-80" провів товариський поєдинок проти місцевої ветеранської команди, де здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0. Рахунок у матчі відкрив Семерчук Сергій, який отримавши розрізну передачу в штрафний майданчик, пробив повз воротаря.

У турнірі «Меморіал Antona TITKO» ФК «Ятрань-80» був представлений двома складами. Кожна команда зіграла по 4 гри. За першу команду грали: Щербина, Рєпін, Трегубов, Моспан, Казанюк О., Казанюк Д., Білоус, Лут. За другу команду: Однороженко, Онищук, Мамбик, Семерчук, Лобанов, Прокопенко, Притула, граючий тренер Чорнодід Олександр.

Уманські спортсмени перемогли на футбольному турнірі у Словаччині

Усі команди зіграли по колу 4 гри, наші 2 команди у всіх 3 іграх здолали суперників, і в останній грі вирішувалися між собою хто буде переможцем, з рахунком 7:6 перемогла перша команда, хоча по грі два рази попереду були футболісти другої команди. Отож 1 та 2 місця в турнірі в Словаччині стали наші обидві команди. 3 місце також завоювали українці - команда з Ужгорода. Хотілось відзначити чудову гру президента команди Однороженка О., який був кращим гравцем турніру.

Наступного дня після завершення турніру перед виїздом до України уманчани зіграли ще одну товариську зустріч з тренерами дитячих команд, які привезли свої команди вже на дитячий турнір. Зустріч закінчилась внічию, по пенальті знову переміг ФК «Ятрань-80».

Вгору