Уманська влада розпочала реконструкцію площі Перемоги (фото)

23 квітня 2015, 12:51

1

В Умані розпочато роботи по реконструкції пам’ятних місць пов’язаних з героїчними та трагічними подіями Другої світової війни: завершуються благоустрій Обеліску слави та у самому розпалі реконструкція пам’ятного знаку, що на площі Перемоги.

- Роботи ведуться за кошти підприємців міста. Відділ житлово-комунального господарства уклав договір з ПП Сігма, працівники якої саме зараз знімають старе покриття, проводять земельні роботи та інше, - розповідає перший заступник міського голови Сергій Клочко.

2

- Багато уманчан запитує, чи ми будемо знімати танк з постаменту. Звичайно, що ні,- розповідає керівник ПП Сігма Володимир Качан.- Я вважаю, що реставрація пам’яток пов’язаних з Другою світовою війною - це добра справа. Надалі плануємо покласти нову плитку та оздобити сучасними матеріалами постамент під танком.

3

- Для старшого покоління 9 травня – це особливий день. Всі переймаються, як він пройде цього року і тому уманським ветеранам буде особливо приємно, що реконструюють основний символ визволення нашого міста – танк Т-34. Це дуже добре, - наголошує учасник бойових дій, полковник у відставці, танкіст Петро Заярний.

За інформацією виконкому Уманської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору