Уманська влада економить на молоді

05 травня 2014, 17:36

Чималеньку «діру» в бюджеті Умані почали ліквідовувати за рахунок молоді. Більше не буде стипендій міського голови, підтримки програми КВН-руху та творчої, обдарованої молоді, й знову зекономлять на кіновідеомережі міста, яка і так не процвітає. Потрапила під «обстріл» і програма розвитку малого і середнього підприємництва. Міська влада почала безпощадно економити на всьому, пише "Вечірня Умань".

«Дірка» у міському бюджеті виникає майже кожного року, але зазвичай кошти для її ліквідування всіма правдами й неправдами вдавалося «вибивати» із обласного бюджету. Цього ж року новий губернатор Юрій Ткаченко відразу сказав, що грошей нема.

Держава почала затягувати пояси та економити на виплатах допомог сім’ям із дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування. Тож уманчани цих категорій цього року недоотримали 8,3 млн. грн.

Міська влада ж у свою чергу «дожала» творчу молодь. Вона «забрала» у неї стипендію міського голови, програму підтримки КВН-руху та творчої, обдарованої молоді. Економлять і на кіновідеомережі міста, яка і так не процвітає. Потрапили під «обстріл» і програма розвитку малого і середнього підприємництва та інші програми фінансової підтримки не бюджетних організацій.

Як результат дефіцит в бюджеті із 33 млн. грн. зменшився до 21 млн. грн..

- Ситуація м’яко кажучи дуже не проста, будемо надіятися на додаткові власні джерела покриття цих 21 млн грн.. Будемо працювати над цим питанням. – говорить депутат міської ради Олександр Цебрій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору