Уманський студент став володарем Кубку України з боксу

07 листопада 2019, 08:33

Із 21-го по 27-ме жовтня в місті Горішні Плавні Полтавської області проходив Кубок України серед студентів (чоловіки). За перемогу змагалися спортсмени з 15 областей України та міста Київ.

Серед учасників було шість боксерів із Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, - повідомляє сайт 04744.info.

Спортсмени представляли свої заклади вищої освіти та змагалися за право стати володарем Кубку України з боксу серед студентів. У фінальних поєдинках зустрілися кращі боксери змагань, які виборювали це право впродовж п’ятьох відбіркових днів.

«Варто відзначити, що всі спортсмени показали висококласний бокс, високий рівень технічної, тактичної, фізичної підготовки, тому глядачі мали змогу спостерігати за цікавими та безкомпромісними поєдинками», ― зазначається на сторінці Всеукраїнської федерації студентського боксу у соцмережі Facebook.

Спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини успішно виступили на турнірі. Переможцем змагань та володарем Кубку України з боксу другий рік поспіль став студент факультету соціальної та психологічної освіти Євгеній Овсянніков (52 кг).

Другі місця, а з ними і срібні медалі змагань здобули: Павло Лейбенко (49 кг, студент факультету фізики, математики та інформатики) та Сергій Швець (60 кг, студент факультету фізичного виховання). Усі призери виконали норматив кандидата у майстри спорту України з боксу.

«Костянтин Момот (факультет інженерно-педагогічної освіти), Ігор Харченко (факультет фізичного виховання) та Андрій Сподар (історичний факультет) посіли п’яті місця», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.