Уманський гурт бере участь у премії незалежної музики

15 жовтня 2019, 21:08

Уманський музичний гурт «Our Atlantic» бере участь у першій премії незалежної музики JagerMusicAwards. Мешканці міста та поціновувачі музики молодого колективу масово поширюють у соцмережах дописи із проханням підтримати уманчан голосом, пише 04744.info.

Премія JagerMusicAwards вдруге проходить в Україні. Її головна ціль ― підтримка незалежних артистів зі всіх країн світу. Потрапити у якусь з номінацій можна було лише завдяки вибору журі. Саме експерти формували шорт-лист в кожній категорії. Проте переможців визначають шляхом відкритого голосування.

В уманського гурту «Our Atlantic» є всі шанси перемогти, адже станом на 15 жовтня за нього вже проголосувало 370 поціновувачів хорошої музики. До завершення голосування залишився один день. Фінальні результати оголосять 16 жовтня.

- Друзі ми беремо участь у Jäger Music Awards 2019 і нам вкрай необхідна Ваша допомога! Якщо вам подобається наша творчість ви можете підтримати нас ЛАЙКОМ. Кожен Ваш голос надзвичайно ВАЖЛИВИЙ! Підтримайте нас, зробімо разом українську музику great again!», ― зазначається на офіційній сторінці гурту «OurAtlantic» у Facebook.

Our Atlantic ― це інді-гурт, що працює у жанрі популярної і танцювальної музики паралельно домішуючи в неї такі стилі як синті-поп, фанк, диско, джаз та босса-нова. 20 жовтня 2018 вийшов перший EP «Pillow». Брали участь в Leopolis jazz festival 2019, Respublica 2019, Gogol fest Dnipro, ZaxidFest 2018, Faine Misto, Мистецькому фестивалі «Ї», Sofar Sounds Lviv/Kyiv.

Проголосувати за музичний гурт «Our Atlantic» можна за посиланням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору