Уманчанин став чемпіоном світу з пауерліфтингу

22 грудня 2014, 16:30
sport

Фото за сайту УДПУ.

12 - 14 грудня в місті Києві на спортивній базі Вищого республіканського училища фізичної культури відбувся Чемпіонат світу з пауерліфтингу, багаторазового жиму лежачи та одноразового жиму за версією GPF, повідомляє 04744.info.

Участь у змагання взяли близько 200 атлетів з Білорусії, Росії, Грузії, Болгарії, України. Серед них змагалися представники УДПУ ім. Павла Тичини - викладач факультету фізичного виховання Сергій Ільченко та студент Мангіян Андранік.

У ваговій категорії до 90 кг з багаторазового жиму лежачи студент факультету фізичного виховання Андранік Мангіян посів ІІ місце.

Викладач кафедри спортивних дисциплін Сергій Ільченко у ваговій категорії до 82,5 кг з багаторазового жиму лежачи став кращим і виборов почесне І місце.

Перемога спортсменів-силачів університету на змаганнях високого рівня – заслужена і очікувана, це показник їх щоденної та напруженої підготовки.

Самые точные прогнозы на спорт с высокой проходимостью! Доверительное управление в букмекерской конторе обеспечит прирост вашего баланса!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору