Уманчанин шукає найгіршого водія країни, щоб спалити йому автівку

22 березня 2017, 23:01

20 березня 19:00 на телеканалі ТЕТ стартував проект «Найгірший водій країни». Щотижня шість номінантів на гіршого водія країни потрапляють в табір на перевиховання. Кожен день вони проходять складні дорожні випробування і доводять експертам програми, вони НЕ погані водії, пише 04744.info.

Той, хто впорається із завданнями краще - залишає проект. Так, у фіналі проекту виберуть переможця. Тобто найгіршого водія країни. Ну а щоб глядачі не сумнівалися в результаті, особистий автомобіль гіршого з гірших буде ... спалений!

Ведучим програми став відомий уманчанин, учасник команди КВН Фантастична четвірка, комедійний актор Володимир Шумко.

-  У нас був конкурс, в якому учасники повинні були припаркувати повну пасажирів маршрутку. – повідомляє Володимир. - І можу сказати, що безжально наші водії відносяться не тільки до чужих авто, але і до людей.

Жарти жартами, але у Володимира насправді з'явився хитрих план: відшукувати в місті погано припарковані машини і мітити їх за допомогою ось таких наклейок. Подивимося, що з цього вийде.

«Найгірший водій країни» - це кращий проект з гіршими водіями в головних ролях. У номінантів на звання найгіршого водія країни є можливість довести сім'ї або друзям, що не такі вже вони й безнадійні. Це унікальне шоу, учасники якого прагнуть якомога швидше покинути його, адже водій, якому це не вдасться, більше ніколи не з'явиться на дорогах країни.

 

 

Коментарі

Вгору