Уманчанам радять не панікувати і не робити великі запаси води

09 червня 2019, 20:13

Сьогодні в селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області сталася автомобільна аварія, в результаті якої 1 тонна хімічної речовини потрапила у притоку річки Рось.

Як повідомив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий у ефірі телеканалу "Прямий", увечері мали відключити  від водопостачання Білої Церкви та Умані.

Адміністрація комунального підприємства "Уманьводоканал", у свою чергу, заявляє, що на даний час на місці події працюють спеціалізовані служби по утилізації можливої зони ураження водного об'єкту. Лабораторія ТОВ "Білоцерківвода" працює в посиленому режимі, та щогодино контролює показники якості води. На даний час відхилення відсутні.

"Також повідомляємо, що мешканцям міста Умань не слід панікувати та робити масові запаси води, так як водопостачання міста здійснюється у звичному режимі. У разі припинення постачання питної води ТОВ " Білоцерківвода", водопостачання міста буде здійснюватися за рахунок власних свердловин та запасів питної води в резервуарах", - йдеться у повідомленні.

Разом із тим,  додають на підприємстві, через масовий набір води населенням спостерігається зниження тиску в мережах водопостачання, що призводить до відсутності води на верхніх поверхах будинків.

Поділитись

Коментарі

Вгору