Уляна Супрун прокоментувала ситуацію з отруєнням школярів у Черкасах

05 жовтня 2018, 13:45

Фото: Про все

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун приїхала до Черкас, щоб дізнатися як проходить медична реформа на Черкащині. Відповідаючи на запитання журналістів, Уляна Супрун назвала імовірну причину отруєння дітей у 8 школі.

Про це інформує кореспондент "Про все".

"Є припущення що після зливи, щось потрапило у двір школи, а коли вийшло сонце, то воно почало випаровуватися. Але ми не знайшли підтвердження ні в ґрунті, ні в крові постраждалих", - прокоментувала Супрун.

Нагадаємо, 8 травня о 9:15 до оперативно-координаціного відділу Управління ДСНС від диспетчера «Станції швидкої медичної допомоги» надійшло повідомлення про госпіталізацію до Черкаської обласної дитячої клінічної лікарні трьох дітей, які стали втрачати свідомість під час шкільної лінійки в ЗОШ №8. Згодом, кількість дітей, які почали скаржитися на нудоту та запаморочення збільшилася до 15-ти.

язон сказав:

Причина отравления была за забором школы ,в воинской части, где пролилась добавка к ракетному топливу из прогнившей бочки. Но врачей туда не пустили, бочку оперативно вывезли, и дело замяли. Дрянь эта быстро распалась, и к моменту отбора проб найти её следы можно было, только если точно знать, ЧТО искать. Но вонь на весь микрорайон стояла ещё с вечера, ощущалась она и утром, и не могли этого не заметить ни учителя, ни директор. Однако линейку не отменили. И даже не перевели в другое место малышей .стоявших под забором. И не надо ВР,АТЬ, господа журношлюхи! Госпитализировано было около сотни детей, 15 – оказались в реанимации!

Черкащанка сказав:

Тогда уже вопрос к виновникам: почему не предупредили школу о недопустимости проведения линейки на улице? КТО скрыл инфу? Виновного – на скамью! Столько отравленных детей, а оно, пад…о, живёт себе преспокойно и ни о чём не переживает! Ведь найти виновного – дело 5 минут. Кто дал команду зачищать, скрывать? Неужели вот так всё замнут?

Злюка сказав:

Скоро всі передохнемо. Час точити сокиру.

Вгору