Українці можуть розраховувати лише на себе, – військовий пенсіонер

22 квітня 2015, 11:04

prst

Сьогодні, в умовах війни та економічної кризи, українці повинні зрозуміти, що розраховувати вони можуть лише на свої сили, на своє бажання реально змінити країну. У цьому переконаний  черкаський військовий пенсіонер Олександр Дмитріенко.

За його словами, нині багато реформ, раніше заявлених владцями, так і залишились заявами.

- А час грає проти нас, проти України, - говорить Олександр Анатолійович  – Тому дуже важливо, щоб влада врешті решт здійснювала більш рішучі кроки у напрямку змін. Можливо варто дослухатися і до нещодавно створеного Опозиційного уряду. Якщо реформи, які він пропонує, дозволять країні в максимально короткі терміни вийти з кризи, то треба дослухатись до кожної думки.

Зокрема Олександр Анатолійович посилається на виступ Бориса Колеснікова на нещодавньому засіданні Опозиційного уряду в Харкові.

- Я чув, що за результатами цього засідання вони підготували три законопроекти,  які вноситимуться на розгляд Верховної Ради: про відміну податків на депозити, про створення Дорожнього фонду і цільового використання коштів Дорожнього фонду та про повернення боргів Ощадбанку СРСР за рахунок приватизаційних механізмів. То хіба це погано? На мій погляд, це важливо, у першу чергу для людей. Тому, сподіваюся, що попри політичні розбіжності, їх підтримають у раді всі сили. Адже всі зараз повинні працювати не на партійні кольори, а на людей.

Загалом на думку Олександра Анатолійовича, виведення країни з економічної кризи має бути так само пріоритетним, як і захист її цілісності.

- Весь світ хоч і підтримує Україну, та нам потрібні не співчуття, а реальна економічна допомога.  Мені імпонує у цьому питанні позиція Євгенія Мураева (міністра економіки і торгівлі опозиційного уряду), що нам потрібні не стільки міжнародні кредити, скільки відкритість їхніх ринків для нас. А для цього потрібно, щоб у період модернізації нашої економіки та її переходу на нові стандарти, партнери України знизили технічні вимоги, скасували квоти, спростили систему сертифікації і найголовніше - почали купувати наші товари.

Олександр Анатолійович , який сам побував у зоні АТО переконаний, що відстоювати Україну потрібно не лише на сході країни.

- Кожен наш владець, кожен політик, кожна людина повинна усвідомити, що всі ми зараз маємо бути єдиними та рішучими. Із реформами вже не можна затягувати, але й реформи, які затягнуть пасики на шиї людей, теж непотрібні. Україна має все, для того, щоб стати потужною економічною країною. Потрібне лише щире бажання це зробити.

Поділитись

Коментарі

Вгору