Українська молодіжка без шансів поступається Німеччині (фото)

11 жовтня 2014, 09:55
2IMG_4475

Молодіжна збірна України провела у Черкасах заключний матч відбірного циклу до чемпіонату Європи. Четверта гра відбору на Центральному стадіоні стала найважливішою, вона розпочинала двоматчевий плей-оф проти команди Німеччини. Наразі німці виглядають не лише фаворитом цієї пари, а й майбутньої континентальної першості.

Про це інформує "Черкаський спорт".

1IMG_4480

Дисципліна б’є клас. Правда це не про сьогоднішню гру, і дисципліна, і клас були на боці німців. Незважаючи на молодість представників обох збірних, зараз німці виглядають значно досвідченішими. Фактично весь стартовий склад збірною за плечима має 2-3 роки в основі клубів Бундесліги. Про таке їх українські однолітки можуть лише мріяти. Українці вирішили у цій грі взяти натхненням та самовіддачею. Причому стартові 20-ть хвилин черкаського матчу дали підстави на оптимістичні думки. За цей відрізок часу українці створили кілька гострих моментів. Уже на 5-й хвилині матчу кутовий міг призвести до взяття німецьких воріт, але Кулачу забракло влучності, а його зрізку нікому було замкнути. Ще за хвилин десять Кулач намагався впіймати м’яч ударом через себе. Так само через себе пробив по воротах Караваєв, але м’яч став легкою здобиччю для голкіпера німців.

9IMG_4534

Кулач сьогодні не забив

Після кількох своїх небезпечних моментів українці дещо знітилися і віддали, здалося неочікувану для себе, незначну перевагу. Після цього гості грамотно відтисли суперника з центра поля і фактично відрізали креативних гравців від м’яча. Приміром Караваєв і Калітвінцев переважно грали на важких м’ячах і не мали можливість розпочати своєю передачею чи проходом перспективну атаку. Остаточно зламав перспективи цього матчу українцям гол у середині першого тайму. Насонов не встиг зорієнтуватися в епізоді на куті штрафного майданчика, коли здавалося його команда зупинила атаку суперника. Вільний м’яч підхопив Маллі і виконав м’яку подачу на дальню стійку, де двометровий Філіп Хофманн приголомшив переповнений Центральний стадіон – 0:1. У цей момент пригадався Ордець, який міг би  справити конкуренцію Хофманну у штрафного майданчика, але був змушений вчора туристом з’їздити у Білорусь з командою Михайла Фоменка.

Більшість силових єдиноборств німці виграла, а Калітвінцев показав явно не найкращий матч

У другому таймі німці довершили свою справу. На початку другого тайму команда Хрубеша впіймала українців на корнтратаці. Знову свою швидкість продемонстрував Маллі, який у завершальній стадії обіграв захисника та голкіпера – 2:0. Рахунок 3:0 на 79-й хвилині гри  зробив Йонас Хофман, який замкнув передачу з флангу. Таким чином лише диво може врятувати українську молодіжку у матчі-відповіді, який відбудеться 14-го жовтня у Німеччині.