«УДАР» пропонує виключити зі складу Народної ради депутатів

13 березня 2014, 10:43

Аби не було провокацій та зривів засідань Народної ради з її складу необхідно виключити зацікавлених осіб, а саме депутатів міської ради. Таку пропозицію начерговому засіданні народної ради запропонував голова міського осередку політичної партії «УДАР» Андрій Кондратенко.

- Сьогоднішнє зібрання нагадує засідання міської ради, а точніше збори фракцій «Батьківщини» і «Вільних демократів», які використовують Народну раду у партійних інтересах. Тобто зараз не громада вирішує, а депутати цих двох партій, - обурюється Андрій Кондратенко.

Він переконаний, що екстрені збори Ради мають у собі політичну складову, оскільки на позапланове засідання з’явилась максимальна кількість депутатів від ПВД та «Батьківщини», які мали на меті скасувати попереднє голосування та просунути своїх кандидатів на посаду тимчасового очільника міста. Такої ж думки іколишній депутат міської ради Нарек Казарян.

- Якщо Народна рада хоче залишатись легітимною і далі працювати необхідно виключити з її складу депутатів міськради. На їх місці мають бути незаангажовані політикою громадяни, у іншому випадку робота ради буде паралізована постійними зривами і провокаціями, - переконаний Нарек Казарян.

Вгору