Тренінг з робототехніки відбувся на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
Учасниками навчання стали вчителі Черкащини, які займаються напрямком «LEGO-education» у своїх навчальних закладах. Зокрема цього разу говорили про особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0. У навчальному закладі запланована низка тематичних тренінгів, пов’язаних із «LEGO-education».
Тренінг провів методист навчально-тренінгового центру STEM-освіти Богдан Безпоясний. Він розповів про основні аспекти роботи з програмним середовищем WeDo 2.0 під час конструювання та програмування робототехнічних систем, зокрема про особливості моделювання реальності, досліджень та проектування.
«Навчання через гру – нині дуже актуальний напрямок, - діляться враженнями учителі-учаники тренінгу. – Навіть нам самим зараз цікаво пізнавати цей напрямок. Учні можуть описувати свої ідеї за допомогою кубиків Lego. Конструктор відкриває величезні можливості для дитячої творчості, адже учні можуть побудувати певну модель чи конструкцію для демонстрації доказу своєї ідеї, вивчати певні процеси та механізми через конструювання».
Учасники тренінгу ознайомилися також із завданнями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Wedo 2.0 та фестивалю Junior FIRST LEGO League для дітей віком від 6 до 9 років. В цьому сезоні FIRST LEGO League Junior тема називається «Пригоди води» та присвячена дослідженню того, як ми використовуємо воду; який шлях проходить вода перед тим, як потрапити до нас, та як ми можемо поліпшити цей шлях.
За повідомленням прес-служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram