Учні спеціалізованої школи №18 замінили вчителів

18 лютого 2014, 16:13

У Черкаській спеціалізованій школі №18 відбувся день шкільного самоврядування. Учні 7-11-х класів на один день стали вчителями.

Члени учнівського самоврядування мали змогу не лише проводити уроки, а й слідкувати за навчально-виховним процесом. Зокрема, на посаді директора школи Василя Грищенка був президент школи Аркадій Ноніашвілі, заступника директора з навчально-виховної роботи Наталію Бахарєву заміняла учениця 9-А класу Маргарита Продайвода, а от Андрій Шведін був заступником директора з навчально-виховної роботи замість Лариси Спільніченко.

– Сьогоднішній день дав можливість учням повністю втілити їхні побажання. Школярі стали повноправними господарями, тимчасові учні-вчителі отримали не тільки повноваження, але й несли на собі велику відповідальність, – зазначає справжній директор школи Василь Грищенко.

Школярі проводили всі уроки: починаючи із математики, закінчуючи трудовим навчанням. Вчителі і учні залишилися задоволенні насиченим на події днем.

– Мені дуже сподобалась така ідея. Сьогодні я заміняв Спільніченко Ларису Володимирівну. Відчув на собі відповідальність за весь навчальний процес. На щастя, ніяких курйозних ситуацій не сталося. Разом із директором і заступниками ми відвідали деякі уроки, слідкуючи за їх проведенням провели рейд-перевірку шкільної форми. Також ми були присутні на Раді профілактики, вирішували питання порушників. Як на мене, це дуже відповідально, оскільки ми є прикладом для молодших класів, – поділився враженнями школяр Андрій Шведін.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору