Учні Черкаського шкільного лісництва привезли нагороду зі Всеукраїнського зльоту

01 жовтня 2019, 18:04

Команда шкільного лісництва Черкаського лісгоспу «Лісова варта» гідно представила Черкащину на 13-му Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який тривав з 25 по 27 вересня у Чернігівській області. Цьогоріч у зльоті взяли участь 24 команди – юні лісівники, представники лісогосподарських підприємств та освітяни з усієї України.

У рамках заходу школярі змагалися  у два етапи –  презентація досягнень учнівських лісництв та захист науково-дослідницьких робіт.  Програмою зльоту були передбачені практичні заняття, майстер-класи з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення, засідання творчих груп, конкурсно-пізнавальні квести, екскурсійні заходи, відвідування Добрянського, Ніжинського, Остерського лісгоспів,   висаджування пам’ятної Алеї Єдності і Миру на території Агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

До команди шкільного лісництва, яка представляла Черкащину, увійшли учні Геронимівської ЗОШ I-III ступенів Черкаської районної ради Олександр Бокза, Денис Муляр, Максим Харченко, вчитель шкільного лісництва Микола Ларіонов, інженер лісових культур Черкаського лісгоспу Оксана Мороз. Від КЗ “Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради” – завідувач методичного відділу Ніна Іващенко.

На зльоті школярі з Черкащини захищали наукову роботу на тему: «Дія синтетичних та природних стимуляторів росту на проростання насіння павловнії повстистої (Paulownia tomentosa)». Ця робота визнана найкращою серед інших 24-ох у номінації «Новизна та актуальність науково-експерементальної роботи» й отримала перше місце.

Гран-Прі зльоту разом із сертифікатом на право проведення ХІV Зльоту у 2020 році виборола команда з Кіровоградщини.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору