У Золотоноші з’явився мамограф

05 червня 2018, 08:36

У гінекологічному й акушерському відділеннях Золотоніської ЦРЛ відбувається капітальний ремонт. Відтепер майбутні матусі будуть насолоджуватися перебуванням у новеньких, акуратних і функціональних палатах та швидко забудуть «радянський антураж», інформує Златокрай онлайн.

За словами завідуючого пологовим відділенням Миколи Кучера, на другому поверсі заплановані три індивідуальні пологові палати: синього, бежевого й зеленого кольорів. У кожній – окремо душ і туалет, буде дитяче ліжечко, сповивальний столик, доросле ліжко й крісло, планують встановити плазму і холодильник. У такій кімнаті жінка може народжувати разом з чоловіком та надалі залишатися в ній до виписки. Ремонтуються палати інтенсивної терапії.

За кошти з міського бюджету придбано операційний багатофункціональний стіл, який може підійматися, опускатися, перехилятися у різні боки. До цього у відділенні був звичайний, радянського зразка. Також до комплекту модернізували операційну лампу, яка змінює колір, нею можна керувати як за допомогою сенсорного дисплею, так і в ручному режимі.

Поблизу акушерського відділення незабаром відкриється медичний скринінговий центр – осередок для жінок, в якому надаватимуть послуги гінеколог, мамолог, проводитиметься ультразвукове дослідження. Тут вже з’явився перший в Золотоноші мамограф.

- Специфіка обстеження у нас своя: в залежності від того, що жінка хоче перевірити, ми її консультуємо по телефону, підказуємо, в які «жіночі» терміни краще прийти, щоб це було якісне обстеження і, відповідно, вірний діагноз, - розповіла про тонкощі скринінгу лікар ультразвукової діагностики Наталія Любченко. – Ми проводимо скринінг на онкопатологію. Тепер в одному центрі жінка зможе пройти мамографію чи УЗД молочних залоз, гінекологічне обстеження кольпоскопії та ультразвукове обстеження малого тазу і щитоподібних залоз. Це – плановий огляд, який раз на рік має проходити кожна жінка.
Записатися до центру можна в зручний для вас час. Це означає, що ви не будете сидіти в коридорі й чекати півтори години своєї черги, щоб пройти обстеження.

Вгору