У Золотоноші винуватець ДТП, який збив неповнолітнього, отримав три роки в’язниці

21 травня 2022, 14:44

Прокурори Золотоніської окружної прокуратури доведели в Черкаському апеляційному суді незаконність рішення суду першої інстанції щодо ДТП семирічної давності. Тоді на одній із вулиць Золотоноші неповнолітній отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Місцевий суд призначив чоловіку покарання у вигляді 4 років позбавлення волі без позбавлення права керувати транспортними засобами та звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Не погоджуючись із вказаним рішенням суду першої інстанції, прокурором у кримінальному провадженні, подано до Черкаського апеляційного суду апеляційну скаргу.

За результатами розгляду апеляційної скарги, 17 травня цього року суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий вирок, яким засудив винуватця ДТП до 3 років реального позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

За інформацією Золотоніської окружної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергей :

А нагадайте або посилання на ту ДТП семирічної давності. І цікаво, хто з суддів видав умовне…. мабуть, водій впливова шишка, або має гроші.

Вгору