У Золотоноші відзначили випускників 2018 року

25 червня 2018, 16:39

У суботу, 23 червня 163 випускники Золотоноші отримали атестати про повну загальну середню освіту, серед них – 11 учнів були нагороджені золотими та 4  – срібними медалями за особливі досягнення у навчанні. Привітати випускників на головній площі міста зібралися вчителі, батьки, друзі, меценати, політики, спонсори та міська влада, інформує Золотоноша.

Віталій Войцехівським у вітальному слові побажав випускникам не шукати щастя у інших країнах та містах, а повертатися у рідну домівку, працювати на благо рідного міста та створювати європейську країну разом. Насамперед, міський голова нагородив директора гімназії імені Скляренка Любов Денисюк відзнакою Заслужений працівник освіти України та учителя ЗОШ № 3 Галину Сизько відзнакою Заслужений учитель України.

Випускників відзначили меценати та бізнесмени, зокрема грошовою премією нагороджено ученицю спеціалізованої школи № 1 Середу Юлію, яка здала всі предмети із ЗНО на 12 балів, переможцю всеукраїнських олімпіад Васильчуку Максиму було вручено планшет.

Опісля церемонії нагородження випускники дивували вокальними здібностями та хореографічними композиціями.  Щемливим видався і прощальний вальс. Площу заполонили гарні, творчі, відверті, граційні випускники 2018 року.

Вгору