У Золотоноші молодь закликає долучатись до соціальної акції (відео)

12 лютого 2017, 23:34

Юні мешканні Золотоноші закликають місцевих жителів приєднатися до соціального флешмобу, котрий передбачає встановлення благодійних полиць з продуктами для нужденних. Наше місто переймає досвід західних регіонів країни, започатковуючи таку доволі нестандартну соціальну акцію. В нинішні скрутні часи, за словами ініціаторів, українці мають також дбати про людей, які не можуть придбати собі елементарного – продукти харчування, пише "Золотоноша".

17 лютого в деяких магазинах міста будуть облаштовані спеціальні соціальні полички. Продукти, які містяни туди покладуть, безкоштовно зможуть взяти ті, хто цього потребують, проте не мають змоги купити. Усіх, хто має можливість допомогти, Молодіжна рада Золотоноші закликає приєднуватися. Окремий заклик і до тих, що потребують – не соромитись брати продукти, придбані саме для них.

В акції беруть участь низка магазинів районного центру. Поки що ініціатива одноразова, приурочена до Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти. У випадку ж позитивного відгуку золотонісців, акція може стати постійною.

Поділитись

Коментарі

Вгору