У відділі культури Золотоніської міськради знайшли порушень на понад 222 тис грн

08 грудня 2015, 07:34

ревізіяПорушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 222 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради (далі – установа).

Внаслідок завищеної вартості та обсягу виконаних ремонтно-будівельних робіт установі завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 196,2 тис. грн.

Окрім того, виявлені незаконні витрати на заробітну плату та сплату внесків до державних цільових фондів на суму 18,8 тис. грн.

За вчинені бюджетні правопорушення до об’єкта контролю застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства відносно 4 осіб складено  протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП та відносно 3 осіб за ч. 5 ст. 164-12 КУпАП.

Про результати ревізії поінформовано Золотоніську міжрайонну прокуратуру, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та міську раду м. Золотоноша.

Матеріали ревізії передані до Управління служби безпеки України в Черкаській області.

За інформацією прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області

Коментарі

Вгору