У центрі Золотоноші встановлять скульптуру ангела разом із пам’ятником Небесній Сотні (фото)

26 червня 2014, 10:20

25 червня жителі Золотоноші зустрілися з представником однієї з обласних будівельних компаній, який погодився допомогти встановити в місті пам’ятник Небесній Сотні. Зібрання громади було відкритим, тому зарошувалися всі бажаючі. На зустрічі були присутні жителі міста та члени місцевих громадських організацій, інформує "Золотоноша-онлайн".

Обговорення цієї теми почалося відразу після того, як з площі у лютому з центру міста прибрали пам’ятник Леніну. Цього ж дня громадськості нарешті було продемонстровано три ескізи майбутнього проекту пам’ятного знака. Два з них представляли собою невисоку статую у вигляді ангела, біля підніжжя якого знаходилися скульптури, які символізують народ, сини якого полягли у нерівній боротьбі. Третій варіант – зображення подій, котрі відбувалися в січні у столиці України.

Більшість присутніх проголосували за один з ескізів першого варіанту. Разом з тим, містяни ще будуть детальніше обговорювати всі нюанси запропонованого проекту: деякі деталі потрібно додати чи змінити, остільки більшість була одностайною - пам’ятний знак має символізувати не тільки події на столичній вулиці Інститутській, але й охоплювати всі події, котрі відбуваються за останні півроку, аж до нинішнього часу.

Щодо місця розташування пам’ятника теж не обійшлося без дискусій. В кінцевому результаті делегати зібрання зійшлися на думці, що він повинен прикрашати центральну площу міста – місце, де донедавна стояв пам’ятник радянському вождеві.

На жаль, на зборах були відсутні представники міської ради, але спонсор запевнив, що найближчим часом зустрінеться з ними та врахує думку громади.

Нагадаємо, що на попередніх громадських слуханнях, які відбулись кілька місяців тому, було запропоновано варіант встановлення пам'ятника (каплички) Небесній Сотні в меморіальному парку.

Також залишається відкритим питанням щодо коштів, які збирала кілька місяців тому ГО "Народна Рада" на створення цього ж таки пам'ятника.

Только качественные стройматериалы. До 20% дешевле!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору