У Тальному збудують завод із переробки сміття

07 вересня 2015, 09:10

33

Завод із переробки побутового сміття побудують у Тальному. Підприємство має постати на території колишніх цукрозаводських відстійників неподалік автостанції, пише Дзвін.

Голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко вже майже завершив переговори із іноземною фірмою «Сі Ем Джи Консалтінг». Її українське представництво знаходиться у Вінниці. Там уже повним ходом будують аналогічне підприємство. 5 вересня перемовини в Тальному мають завершитися. За задумом організаторів попередні будівельні роботи мають розпочатися вже цієї осені. Очікується, що після вводу підприємства в експлуатацію на ньому працюватимуть близько 100 осіб.

Сміттєпереробні заводи в Україні – новинка. Між тим у Європі це серйозний бізнес.

– Якщо завод не буде шкодити здоров’ю городян, ми не будемо проти, – каже голова районної організації «Зелений світ» Анатолій Ковальов. – Адже розкидане по всьому району сміття розкладається і тим ще більше шкодить здоров’ю оточуючих. Після оприлюднення проекту ми проведемо експертизу й зробимо відповідні висновки.

Від себе додамо, що за попередніми спостереженнями сміття в ярах на березі Тальянки та Гірського Тікича накопичилося стільки, що сміттєпереробному заводу вистачить на декілька років безперервної роботи.

Поділитись

Коментарі

Вгору