У суботу, 16 березня, у Сулинському заказнику, який входить до складу Нижньосульського національного природного парку, рейдовою оперативною групою виявлено та вилучено чергові 12 мисинових сіток по 75 метрів кожна, загальною довжиною близько 900 метрів.
Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.
У сітках була риба наступних видів: лящ, щука, короп, карась, голавль, плоскирка, сума завданих збитків незаконними діями невстановлених осіб склала 18 155 гривень.
Олександр Позняков також звернувся з проханням до правоохоронних органів вказаного регіону, аби ті посилили заходи з виявлення фактів браконьєрства та попередження вилову риби.
Довідково: Сулинський ландшафтний заказник — природоохоронна територія загальнодержавного значення. Заказник створено на території Чорнобаївського району Черкаської області та Глобинського району Полтавської області, у пригирловій частині річки Сули.
Заказник є одним із найбагатших за видовим складом флори і фауни водно-болотних комплексів центральної України. Є основним на Кременчуцькому водосховищі нерестовищем, місцем нагулу і зимівлі різноманітних видів риб: щуки, коропа, ляща, синця, судака тощо.
Місце гніздування та відпочинку багатьох видів перелітних птахів, серед яких: чапля жовта, реготун чорноголовий, лежень, кулик-сорока, ходуличник, дерихвіст степовий, які занесені до Червоної книги України.
Читайте також: У Липівському заказнику браконьєри наловили риби на понад 32 тис. грн.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram