У смілянському дитсадку заквітувала “джинсова” алея (фото)

26 червня 2017, 14:38

У дитсадку "Чебурашка" хазяйновиті працівниці закладу вирощують мексиканські "джинсові" квіти юки, пише "Сміла.City".

Першу квітку юки принесла в дитсадок "Чебурашка" одна з працівниць закладу ще 5 років тому. Екзотична квітка добре прижилась на клумбі та сподобалась маленьким вихованцям. Тепер тут виростили цілу юкову алею, яка милує око відвідувачів. Нещодавно квіти розцвіли розкішним білим цвітом.

Квітка юка (лат. Yucca) належить до роду вічнозелених деревоподібних рослин родини Агавових, хоча не так давно його включали в підродину Лілейні. Іноді рослину називають «пальма юка», хоча до пальмових вона немає ніякого стосунку. У квітникарстві такі дерева, як юка і драцена, іменують несправжніми пальмами. Батьківщина юки – посушливі райони Мексики і Центральної Америки. Всі 30 видів рослини діляться на дві групи: безстеблові і деревоподібні. У природі деревоподібна рослина юка може досягти заввишки до 12 метрів, домашня юка росте не вище 2 м. Це красиве, невибагливе в догляді дерево, яке може служити гідною прикрасою. Іноді квіти юка називають "джинсовим деревом", бо першу джинсову тканину виготовили саме з їхніх волокон. Крім цього з волокон юки виготовляють папір і канатні мотузки, а на додачу її використовують у лікувальних цілях.

Антоніна сказав:

Кому цікаво, то купити квіти для вирощування вдома, можна в інтернет магазинів квітів https://matla-flowers.com.ua/ Саме зараз великий вибір рослин для посадки восени

Вгору