У Смілі невдовзі почнуть “латати” дороги, але ремонту тротуарів не буде

26 березня 2026, 15:40

Фото: Анатолій Терещенко

У Смілі невдовзі розпочнуть усувати ями на дорогах. Міський голова Сергій Ананко визнає, що після зими асфальтне покриття у поганому стані.

Роботи планують почати з наступного тижня, повідомив він у своєму відеозверненні.

"Із початку квітня СКП "Комунальник" перейде до усунення ямковості на дорогах по всьому місту. Зараз готуються відповідні працівники, обладнання та підписуються документи, аби ми могли закупити асфальтобетонну суміш", - розповів мер.

Спочатку "лататимуть" центральні вулиці.

"Ми будемо йти почергово по всіх вулицях, - пояснює Ананко. - Перш за все - центральні вулиці та дороги державного значення, які пролягають у нас по місту. Потім перейдемо на всі вулиці, якими їздить громадський транспорт. Впродовж всього літа будемо ремонтувати дороги по всій території міста".

Він зазначив, що наразі комунальне підприємство відчуває кадровий голод.

"Всіх, хто не має роботи, запрошую в СКП "Комунальник". Потрібні і дорожні працівники, і озеленювачі. Багато є вакансій", - зазначив міський голова.

Також Сергій Ананко повідомив, що цього року ремонту тротуарів не буде. За його словами, на те, аби повністю їх відремонтувати, необхідно близько 100 мільйонів гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору