У складі футбольного клубу “ЛНЗ-Лебедин” відбулись кадрові ротації (фото)

16 січня 2020, 18:03

фото: ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Переможець Кубку України серед аматорів-2018 футбольний клуб “ЛНЗ-Лебедин” готується до другого кола чемпіонату. Не обійшлося і без кадрових перестановок. У міжсезоння команду покинули четверо гравців. Утім, лебединці підписали форварда з клубу Першої ліги, який має підсилити гру команди в нападі . Зараз команда активно готується до змагань.

Про це інформують на сайті клубу.

На початку року в клубі повідомили, що двоє гравців команди: Ілля Шестіпалов та Антон Вакуленко, не проходитимуть підготовку з командою до нового футбольного року.

фото: ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Вже за кілька днів було повідомлено про припинення співпраці із Олександром Колосом та Сергієм Дєдовим. За інформацією сайту клубу, причиною припинення співпраці Колоса з “ЛНЗ” стало порушення домовленості щодо ігор у футзал. Після першого січня Олександр знехтував умовами договору, продовжуючи виступати в різних футзальних турнірах. Причиною припинення співпраці Дєдова з ЛНЗ стало бажання футболіста продовжити футзальні виступи після 1 січня.

Роман Лактіонов на тренуванні
фото: ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Також напередодні Різдва, клуб підсилився досвідченим нападником,  підписавши колишнього форварда “Черкаського Дніпра” Романа Локтіонова. Останнім клубом 33-річного форварда був кременчуцький “Кремінь”, у якому він провів 16 матчів і забив 4 голи.

фото: ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Як вплинуть  кадрові зміни в команді, покаже гра. А поки гравці зібралися на збір, взявши участь у товариському турнірі з міні-футболу на штучному майданчику “ЛНЗ-Арена”.

Як повідомляє сайт клубу, з 13 січня розпочинається активна підготовка команди до сезону. Гравці щодня працюватимуть на бігових доріжках, у спортзалі та на штучному майданчику.

25-го січня розпочинається Меморіал Макарова в Києві, де ЛНЗ візьме участь.

Довідково.

Футбольний клуб “ЛНЗ-Лебедин” засновано у 2006 році. Однак перші 7 років він носив назву “Шпола-ЛНЗ-Лебедин”, тому що частково витрати на команду покривав бюджет Шполянського району. Наразі триразового чемпіона Черкаської області утримує головний спонсор – група компаній LNZ, завдяки якій у 2016 році побудовано “ЛНЗ-Арену” та створено найкращі в області умови для футболістів, тренерів і всіх, хто працює в “ЛНЗ-Лебедині”.

У 2017 році ЛНЗ уперше виграв Кубок Черкаської області. У 2017 році ЛНЗ вдруге поспіль достроково виграв чемпіонат Черкаської області. У 2018 році ЛНЗ виграв Кубок України серед аматорів.

Коментарі

Вгору