У Шполі засновали благодійний фонд на підтримку військових

17 липня 2014, 13:21

У районі активно проводяться заходи щодо підтримки військовослужбовців. Відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», були мобілізовані до Збройних Сил України та приймають участь в АТО. Створено благодійний фонд, на який всі бажаючі перераховують кошти для підтримки військовослужбовців, повідомляє "Шпола-онлайн".

Станом на 15 липня зібрано допомоги понад 55 тисяч грн. Крім того надано безпосередньої допомоги Збройним Силам України від сільгосппідприємств району на суму 477тис. грн. Зібрано кошти Асоціацією сільгоспвиробників району на суму 50 тис. грн.

Військовослужбовцям було придбано військову форму, бронежилети, берци, каски, рюкзаки, розвантажувальні жилети. Вся ця амуніція відправлена до місць служби військовослужбовців.

Діє штаб координаційної роботи з надання добровільної продовольчої допомоги населенню постраждалих районів східної України та військовослужбовців. Зібрано та відправлено продукти харчування на підтримку військових частин що приймають участь в АТО. Благодійна допомога буде надаватися постійно.

Перший заступник голови райдержадміністрації дякує всім жителям району, керівникам сільськогосподарських та промислових підприємств, приватним підприємцям, за надану допомогу військовослужбовцям, що приймають участь в АТО та жителям східної України.

Поділитись

Коментарі

Вгору