У Шполі загиблому бійцю АТО присвоїли звання «Почесного громадянина міста»

21 листопада 2015, 13:10

e9f7aa450c3fcdcde8c155361f609c1f

Шполянину Олександру Кондратюку, який загинув у зоні АТО під час виконання військового обов’язку, посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Шполи», пише "Прочерк".

Посвідчення та орден «Почесного громадянина Шполи» під час мітингу з нагоди Дня Гідності та Свободи матері загиблого військовослужбовця вручив міський голова Сергій Кравченко.

- Для мене дуже важливо, що про мого сина не забули, і сьогодні посмертно йому присвоїли таке звання. Його вже немає, але пам’ять про нього буде жити вічно. Єдиний син - він пішов і з ним все пішло з дому, - зі сльозами на очах розповіла мати воїна Ольга Кондратюк.

Під час свого виступу міський голова Шполи висловив співчуття родині загиблого і наголосив, що сьогодні захисники України вкрай потребують підтримки. Тому він ініціює створення у місті Волонтерського центру.

- За свою Свободу і Гідність ми заплатили і продовжуємо платити високу ціну... Тисячі українців загинули і гинуть на сході України. Сьогодні в зоні АТО перебувають 170 шполян, з них 35 – добровольці. Тому наше завдання – підтримати тих, хто боронить цілісність нашої країни. Але цього недостатньо. Саме тому я ініціюю створення при Шполянській міській раді Волонтерського центру, який буде координувати роботу з усіма волонтерськими організаціями району й області, щоб разом допомагати нашим хлопцям на передовій, - зазначив очільник Шполи.

На важливості підтримки та всебічної допомоги бійцям АТО наголосив і голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб. Він пообіцяв, що допомога тим, хто захищав і продовжує захищати нашу країну від зовнішнього ворога, стане одним з пріоритетних напрямків роботи райради на наступний рік.

Поділитись

Коментарі

Вгору