У Шполі з шаленим відривом переміг Сергій Кравченко (документ)

02 травня 2017, 15:26

Фото: Про все

На виборах голови Шполянської об’єднаної територіальної громади, які відбулися 30 квітня, переміг діючий міський голова Шполи Сергій Кравченко. За його кандидатуру свої голоси віддали близько 80% виборців. 

Основними претендентами на посаду голови Шполянської ОТГ було два кандидати: діючий міський голова Шполи Сергій Кравченко (ВО "ЧЕРКАЩАНИ") та діючий голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко (БПП "Солідарність").

Виборча кампанія для Сергія Кравченка була нелегкою, оскільки із самого її початку опоненти намагалися усунути його з виборів.

Розпочалося все з того, що в останній день реєстрації кандидатів міська територіальна виборча комісія прийняла до розгляду одразу шість заяв від осіб із прізвищем Кравченко. Серед них були двоє (від Радикальної партії та Опозиційного блоку), які взагалі виявилися жителями Кіровоградської області. Втім подання усіх «двійників» були відхилені через неналежне оформлення документів.

Наступним кроком опонентів стала спроба зняти Сергія Кравченка з виборчих перегонів, подавши на нього позов до суду. Так, кандидат в депутати  до Шполянської ОТГ Валентин Лук’яненко від партії БПП звернувся до суду із заявою про те, що Шполянська міська ТВК зареєструвала Сергія Кравченка із порушенням законодавства. Водночас, сама комісія перевірила та прийняла документи у Кравченка, відповідно ст. 40, 41, 42, 43, 46, 93 Закону України «Про місцеві вибори», про що була  постанова, завірена головою комісії.  Тож у результаті Черкаський окружний суд відмовив у задоволенні позову, і Сергій Кравченко продовжив боротьбу.

Таке рішення не влаштувало опонентів, тому вони вирішили оскаржувати його в апеляційному суді. Але і там засідання завершилось на користь Сергія Кравченка.

Не припинились провокації навіть у день голосування. На одній із виборчих дільниць група невстановлених осіб увірвалася на виборчу дільницю та, влаштувавши бійку, вкинула у скриньки заповнені бюлетені. Як зазначили у Комітеті виборців України, такі показові вкидання бюлетенів були спробою зірвати голосування на окремих дільницях.

Та, попри всі спроби скомпрометувати лідера перегонів, шполяни зробили свій вибір -  Сергій Кравченко переміг на виборах голови Шполянської міської об’єднаної територіальної громади із шаленим відривом. За результатами голосування, згідно з офіційними даними Шполянської міської виборчої комісії, його підтримали 6250 виборців. Натомість за головного опонента Володимира Потапенка свої голоси віддали 2006 шполян. Усього участь у голосуванні взяло 8688 осіб.

Фото: Про все

Фото: Про все

Олег сказав:

Яка перемога? Зовсім з глузду з’їхали?! Цей місцевий бандюк попідкидував бюлетені так, що бюлетенів більше ніж людей! Не смішіть! Кравченко -виродок кінчений! Його коньок-підкуп, вбивства, залякування!

Василь сказав:

а ще їсть немовлят і розпинає снігурів.

Ярослав сказав:

Майже 10 000 тис проголосувало….Ви за кого нас маєте???? В цій ситуації дурні ВИ!!! Розумній людині дохідчево відомо, що скільки в Шполі людей не має…Совість не купити….Жріть!

Ольга сказав:

Мертві душі з цвинтара проголосували…Бог розсудить….Шпола – зміїне кубло баньдюків..

Маша сказав:

так вже й 10.000, 8688

Вгору