У Шполі відбулася перша нарада за участю новоствореної муніципальної інспекції

12 січня 2017, 13:26

IMG_4885Перша робоча нарада за участю КП «Муніципальної інспекції»  відбулась в міській раді напередодні Різдвяних свят.  На ній представили керівника та обговорили перші кроки роботи. Міську муніципальну службу очолюватиме  Владислав Плосконос.

Як і планувалось до складу муніципальної інспекції входитиме 3 особи. Зокрема, начальник служби та 2 інспектори. Мер Шполи Сергій Кравченко зауважив, на засіданні 17 сесії міської ради, яка відбулась напередодні Нового року депутати за більшістю голосів підтримали його ініціативу про створення у місті муніципальної  інспекції та затвердили її статут.

- Тож зволікати не стали, - сказав Сергій Кравченко, - одразу після новорічних свят взялися до роботи. А саме призначили керівника і інспекторів, зареєстрували установчі документи, визначили першочергові заходи щодо діяльності даної служби.

   Під керівництвом міського голови була проведена перша нарада за участю начальника муніципальної інспекції Владислава Плосконоса, керівника громадського формування «Легіон-Захист» Анатолія Маєтного, голови громадського формування з охорони громадського порядку та державних кордонів «Оберіг» Сергія Кепші та очільника громадського формування з охорони громадського порядку Шполянської міської ради Олександра Тимошенка.

Як повідомив начальник служби Владислав Плосконос, нині інспекція  допомагатиме не лише відділу Шполянської поліції в підтриманні правопорядку і благоустрою, а й матиме тісний зв’язок із міськими громадськими формуваннями з охорони громадського порядку. Він впевнений, що ця співпраця дасть позитивний результат у профілактиці та попередженні можливих правопорушень серед громадян міста, екологічної безпеки, паркування автотранспорту, стихійної торгівлі та притягнення до відповідальності винних за скоєні правопорушення.

За інформацією Шполянської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору