У Шполі газета узялась воювати із інтернет-виданням

08 липня 2014, 11:57

Провладна газета «Шполянські вісті» лякає мешканців району тим, що відвідування інтернет-видання «Шпола-онлайн» може призвести до ушкодження комп'ютерів користувачів (хакерських атак). Відверто брехливу замітку на цю тему вирішив написати особисто редактор друкованого видання Анатолій Вікторук. Його не злякало навіть те, що викладена на сторінках «Шполянських вістей» редакційна колонка представила знаного в районі редактора посміховиськом, який нічого крім праць Леніна не читав, а тому не знає елементарних речей.

Про це розповідає редакція інтернет-видання "Шпола-онлайн".

"Вперше з редактором газети «Шполянські вісті» нашому виданню довелося познайомитися після гнівного листа з погрозами звернутися до суду. Товаришу Вікторуку не подобалося, що «Шпола-онлайн» передруковує деякі замітки з його газети. Ми не змінювали жодного слова в замітках провладної газети, надаючи їм лише інші, на нашу думку, більш привабливі заголовки. Посилання на джерело при передруку ми теж робили. Ми звичайно прислухалися до вимог редактора і жодної замітки зі «Шполянських вістей» більше не передрукували. Хоча, кому від того стало краще - так і не зрозуміло, адже інтернет-версія газети «Шполянські вісті», у порівнянні зі «Шпола-онлайн» (за кількістю читачів та коментарів до новин) є, м’яко кажучи, аутсайдером.

Ще більше наше видання розсмішила остання редакційна колонка Анатолія Вікторука. Ну звідки йому знати, що власник домену, як власне і дизайнер, веб-майстер можуть бути і не мешканцями Шполи? Вони, або надають майданчик для розташування сайту, або забезпечують його технічну роботу, а це цілком можливо робити в умовах коли ти не прив'язаний географічно до Шполи. Власник домену може надавати майданчик під інтернет видання як зі Шполи, так і з Одеси, та навіть з Мадагаскару чи з острова Слонової кістки одночасно. Авторам зі Шполи (в даному випадку) залишається лише наповнювати майданчик своїми творчими роботами — цікавими новинами.

Заяви про те, що «Шпола-онлайн» пошкоджує комп'ютери? та з з її сторінок відбуваються хакерські атаки ми розцінюємо не інакше як брехливі. Правда тут зовсім у іншому. Високим чиновникам у Шполі зовсім не до вподоби непідконтрольне їм інтернет-видання, яке показує на цілу Україну їх нездатність ремонтувати дороги, прибирати сміття, допомагати інвалідам та ветеранам, чути протилежну точку зору. От і вдаються вони до чорних технологій, від яких навіть не червоніють.

Наша інтернет-газета ушкоджує не комп'ютери, а подекуди непробивні стіни чиновників різного рівня. Наша газета надає майданчик для висловлення думок всім без виключення політичним силам, депутатам, звичайним мешканцям Шполи, які потребують допомоги журналістів. І ми не змінимо власної позиції, — незважаючи на тиск, погрози та брехливі статті деяких провладних видань (які служили режиму Януковича, замовчували правду про Небесну сотню, а нині є авторами недолугих горе-розслідувань).

«Шпола-онлайн» існує завдяки творчим доробкам місцевих волонтерів, на підтримку яких ми розраховуємо і надалі. Саме вони порушують болючі для Шполи і району проблеми. Особлива подяка читачам нашої інтернет газети. Саме ваша активність найбільше лякає чиновників, яких ви змушуєте працювати на користь рідного міста".

Редакція «Шпола онлайн»

Поділитись

Коментарі

Вгору