У школі на Черкащині температура опустилася до 12 градусів

26 січня 2017, 12:15

250120171614096238535

У класах Боярської школи Лисянського району після зимових канікул температура повітря не піднімається вище 12 градусів тепла. Діти сидять одягнуті. В молодших класах включають калорифери і наганяють температуру до 17-18 градусів, пишуть Вісті Черкащини.

"Наші діти стали заручниками недосконалої тендерної системи закупівлі газу, коментує директор навчального закладу Микола Демчук. – Вже пройшли два тендери з участю відділу освіти РДА, але обидва з невідомих причин зірвалися. Ми тепло вже ділимо порціями, і з тривогою очікуємо, що завтра школу просто відключать від газу, а на альтернативне опалення ми не готові перейти".

Керівник місцевої самооборони Юрій Кириченко налаштований підняти громаду, щоб не допустити минулорічної аналогічної ситуації в Лисянці, коли газовики в розпал зими перекрили опалення в дошкільних дитячих установах селища.

Наразі в Лисянському районі на газу працюють котельні в чотирьох школах. І в усіх мерзнуть діти, поки дядьки-монополісти газу в Черкасах міркують, який би зірвати на них куш.

У Лисянському районному відділі освіти ситуацію не коментують.

"На жаль, на місці немає начальника Лілії Гнатюк. Зателефонуйте пізніше", – радить секретарка.

Начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський запевняє, що дав вказівку районним відділам освіти вчасно проводити тендери й не допускати ситуації із можливим відключенням. Про ситуацію в Боярці йому не повідомляли.

Поділитись

Коментарі

Вгору