У школах Черкащини з’являться “добрі” плакати

16 грудня 2019, 18:31

"Для нас тварини - частина родини!" Плакати з такими написами і дитячими малюнками з'являться у кожній школі області. Це роботи переможців конкурсу родинної творчості "Домашні тварини у нашій родині" - проекту, втіленого благодійним фондом ЖИТТЯ за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Для дітлахів Черкащини провели цикл "уроків доброти", на яких вони дізналися про те, наскільки чудовими є тварини, та як сильно вони можуть любити людей і бути їм відданими. А потім діти, разом із батьками, малювали своїх домашніх улюбленців, писали про них історії та надсилали на конкурс.

Діти написали добрі та зворушливі речі про своїх котиків, собачок, рибок, птахів, що - краще за будь-які аргументи - переконають їх ровесників любити тварин і дбати про них.

Заплановані у ході проекту «уроки доброти», гуманістичний конкурс та поширення просвітницьких  гуманістичних плакатів спрямовані на підвищення усвідомлення своєї ролі у створенні гуманного світу, доброзичливого до всіх, хто у ньому існує. Крім того, конкурс  родинної творчості спрямовано на зміцнення стосунків всередині родини шляхом колективної творчості, на формування спільного ставлення до важливих питань навколишнього світу та своєї ролі у їх вирішенні.

У рамках проекту видано 5000 плакатів «Для нас тварини - частина родини!», які буде поширено у кожній із 556 закладів загальної середньої освіти Черкащини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору