У селі на Херсонщині, яким опікуються Черкаси, вже відновили кілька десятків будинків

21 серпня 2023, 13:54

За дорученням начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця Черкаси опікуються селом Новопетрівка Херсонської області. Тут рашисти зруйнували 168 будинків. Їхній перелік визначили разом із громадою села.

Днями представники комісії для організації робіт із відновлення зруйнованих об’єктів житлового фонду села Новопетрівка, яка була утворена згідно із розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка, відвідали село. Вони проінспектували перебіг робіт і поспілкувалися із місцевими жителями.

«Тут ми на власні очі побачили наслідки війни, яку розв’язала проти України російська федерація. У Новопетрівці вона торкнулася майже кожної родини. Тому ми розуміємо, що відновлення нормальної життєдіяльності села неможливе без дружньої допомоги міст центральної України, зокрема, і Черкас. Приємно було бачити, як життя у Новопетрівку повертається. Якщо ще кілька тижнів тому село було майже порожнім, то зараз в свої оселі повернулися більше 300 селян із близько 500, які жили тут до вторгнення. Вони дуже вдячні жителям Черкас за підтримку», - розповідає директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

За його словами, наразі у Новопетрівці відновлено кілька десятків будинків. Роботи проводяться без залучення бюджетних коштів, за допомогою БО «Фонд допомоги та надії», силами приватних будівельних та комерційних компаній Черкас.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору