У селі на Чигиринщині хочуть створити шкільну кіностудію

04 грудня 2017, 17:48

У Головківці місцевий навчальний закладі бере участь в конкурсі соціальних проектів. Інформацію про це розмістили в соціальній мережі Фейсбук, пише "Ремарка".

«Друзі! Наш Головківський НВК бере участь в конкурсі соціальних проектів Social Project Awards
Наш проект називається "Шкільна кіностудія" в номінації "Освіта". Вже розпочалося голосування за найкращі соціальні проекти на офіційному сайті. Проголосуйте, будь-ласка, за нас ось тут: www.awards.org.ua/ru/2017/11/08/шкільна-кіностудія/», - йдеться у повідомленні.

Про проект:

Створюється «Шкільна кіностудія». Проводяться теоретичні та практичні заняття, майстер-класи фахівців, екскурсії на знімальні майданчики. Будуть створені відеофільми; зняті ролики соціальної реклами; створені навчальні фільми; створена фільмотека відкритих уроків; відеорепортажі важливих подій у житті школи, села; буктрейлер до книг відомих авторів; демонстрація в Будинку культури; розміщення фільмів на сайті школи і в соціальних мережах, онлайн-голосування.

Мета і завдання проекту

– виховання соціально активних, позитивно налаштованих, різнобічно освічених громадян країни;

– активна участь школи у висвітленні та вирішенні проблем села, району, суспільства в цілому;

– привернення уваги громадськості до позитивних і негативних соціальних явищ, соціально значущих проблем, сприяння їх вирішенню;

– оволодіння учасниками проекту інформаційної культури та основами теорії тележурналістики.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору