У ремонт мосту через Дніпро вкладуть понад 120 млн. гривень

28 травня 2017, 21:14

Аукціон на поточний середній ремонт мосту через Дніпро виграла нідерландсько-донецька фірма «Шляхове будівництво «Альтком». Роботи будуть проведені на ділянці км 23+068 автомобільної дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Очікувана вартість робіт на об’єкті сягнула 121,31 млн грн., повідомляє Діловий регіон.

Технічним завданням передбачено демонтаж огорожі, дорожніх знаків, бетонних плит, фрезерування, ремонт прогонової будови та тротуару, ремонт опорних частин мосту та мостового полотна (буде укладено два шари покриття), встановлення електроосвітлення.

На торги свої документи подавали 5 підприємств, але тендерний комітет допустив до торгів лише два товариства. Так, документація черкаського підрядника ТОВ «Главшляхбуд» була завернута через невідповідність умовам тендерної документації (у числі поданих документів відсутня банківська гарантія). Згідно з рішенням комітету, документація уманського ТОВ ШРБУ-48 не відповідає кваліфікаційному критерію «наявність обладнання та матеріально-технічної бази». Учасником не підтверджено наявність необхідної кількості техніки, яка потрібна для виконання робіт відповідно до предмету закупівлі.

Тендерна пропозиція черкащан ТОВ «Автомагістраль-Центр» не відповідає кваліфікаційному критерію «наявність обладнання та матеріально-технічної бази», оскільки в складі пропозиції відсутні договори на постачання низки матеріалів, необхідних для виконання робіт.

У підсумку до аукціону були допущені ТОВ «Трансстроймеханізація» та ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Останнє й подало дешевшу пропозицію в 121 229 268.21 грн, тобто економія має становити 81 тис. грн.

kadry14@ukr.net сказав:

Юридична адреса: 87525, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 2
Фактична адреса: 83060, м. Донецьк, вул. Шахтарів Донбасу, 163
Телефон основний: (062) 3816209
Електронна пошта: ds@altcom.org.ua , hanum@rambler.ru
Сайт: http://www.altcom.com.ua
Про компанію

Керівник: Антощук Андрій Васильович — директор
Бухгалтер: Подоліна Світлана Миколаївна
Кількість працівників: 922

грошi сказав:

ВКРАДУТЬ-это ТОЧНО…

Вгору