У приміщенні черкаської газети встановлять бюст відомого журналіста

18 листопада 2014, 09:23

3242Наразі управління містобудування та архітектури облдержадміністрації готується до ремонтно-реставраційних робіт споруди редакції газети «Черкаський край», де працював відомий поет і журналіст Василь Симоненко.

Про це на координаційній нараді в ОДА повідомив начальник управління Василь Дмитренко, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Він зазначив, що вже підготовлені проекти пропозицій щодо заходів із оновлення інтер’єрів та екстер’єру будівлі, також закінчується виготовлення бюсту Василя Симоненка, який прикрашатиме приміщення.

Загалом зусиллями обласного управління містобудування та архітектури в цьому році на Черкащині вже створено кілька пам’ятних знаків. Так, у селищі Вільшана Городищенського району до 200-ліття від Дня народження Т. Г. Шевченка відкрито пам’ятник молодому Тарасу, розроблено та виготовлено пам’ятний знак гетьману Б. Хмельницькому для школи № 24 м. Лисичанськ Луганської області та горельєф Т. Г. Шевченка для школи № 15 м. Слов’янськ Донецької області. Опрацьовано на Вищій раді митців Черкащини та вироблено геральдично-нагородні знаки до 365-річчя Української козацької держави й проголошення м. Чигирин козацькою столицею України.

Окрім цього, спроектовано та виготовлено пам’ятні знаки в Мотронинський монастир Чигиринського району з метою увіковічення місця, де Великий Кобзар намалював композицію монастиря.

Також управління разом зі спілкою художників створили пам’ятник гетьману України Богдану-Зиновію Хмельницькому для скверу Черкаського національного університету, що і був встановлений там.

Более 10 000 книг любой тематики! Читайте вместе с нами! Все книги скачать бесплатно.

Поділитись

Коментарі

Вгору